Petycja do Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie uratowania Żoliborza Południowego

W naszej dzielnicy dotychczas nie zaplanowano przestrzeni publicznej, parku, boiska czy placówki oświatowej. Jeśli teraz ostatnie wolne działki zostaną sprzedane przez miasto pod mieszkaniówkę, to w przyszłości  nie powstanie nic z wymienionych rzeczy, bo nie będzie na to miejsca.

Pomóż (sobie i nam) nie dopuścić do tego i podpisz naszą petycję. Od tego zależy Twoja przyszła jakość życia oraz cena Twojej nieruchomości w tej okolicy. 

A teraz szczegóły: W ślad za stanowiskiem Rady Dzielnicy przygotowaliśmy petycję do Prezydent m. st. Warszawy, w której prosimy o wstrzymanie wyprzedaży działek do czasu uchwalenia planu, który pozwoli nam zarezerwować tereny pod wspomniane inwestycje i jednocześnie nie zostać jedyną częścią Żoliborza bez parku, skweru czy szkoły.

Petycja jest wyłożona do końca miesiąca w recepcjach wspólnot Rydygiera 15 i 15A (dla mieszkańców Robyg City Apartments) oraz Przasnyska 11 (dla mieszkańców APK, Wardomu i Villi Poema). W najbliższych dniach zostanie wyłożona w Zielonym Żoliborzu (trwają ustalenia z administracją).

Idź i podpisz!  Niewielki wysiłek może sprawić, że miasto weźmie sobie do serca nasze potrzeby. Twój podpis tutaj się naprawdę liczy!

Petycja powstała w efekcie współpracy mieszkańców, urzędników miejskich, radnych i organizacji pozarządowych. Dlatego wierzymy, że przyniesie rezultat. Minuta zaangażowania tu i teraz w sprawy lokalnej społeczności spowoduje, że przez kolejne lata będziesz mieszkał(-a)  w zadbanym i atrakcyjnym miejscu.

Jedna myśl w temacie “Petycja do Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie uratowania Żoliborza Południowego”

  1. Petycja sobie, a życie sobie.Działka przy Krasińskiego 13/5 i 14/3 poszła za 10,2 mln zł.Będzie kolejny blok pod nosem kosztem zieleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *