Przypominamy o trwających konsultacjach ZTM

Czy autobusy powinny kursować Elbląską i Rydygiera? Którędy powinny kursować autobusy? Gdzie wsiadałbyś/wsiadałabyś do autobusu i gdzie byś nim podróżował/podróżowała?

Zarząd Transportu Miejskiego rozważa uruchomienie linii autobusowej obsługującej osiedla: Zatrasie, Rudawka i Żoliborz Południowy. Autobus mógłby kursować m.in. ulicą Rydygiera. Aby przebieg trasy linii odpowiadał jak najliczniejszej grupie pasażerów ZTM rozpoczął konsultacje społeczne, które potrwają do 27 lipca.

Jednym z elementów konsultacji było spotkanie z mieszkańcami, które odbyło się 2 lipca w szkole na Przasnyskiej. Wciąż można zgłaszać swoje propozycje i uwagi e-mailem i do urny w siedzibie Administracji WSM przy ul. Dolnośląskiej.

Szczegóły propozycji znajdują się na stronie ZTM, można także pobrać ulotkę z opisami proponowanych tras.

Żoliborz plakat

 

2 myśli w temacie “Przypominamy o trwających konsultacjach ZTM”

  1. Nie wiem gdzie to wpisać???
    Mam pytanie, które mnie nurtuje i myślę, że nurtuje wielu mieszkańców (ja mieszkam na Rydygiera 15A)

    Czy ktoś posiada wiedzę czy Polskie Linie Kolejowe remontując tory do Warszawy Gdańskiej przewidziały zamontowanie ekranów akustycznych, które zmiejszą hałas przejeżdzających pociągów.

    1. Nie przewidziały, bo nie miały takiego obowiązku, decyzja środowiskowa wojewody nie stawiała takich wymagań.Temat był wałkowany kilka razy na fanpage’u Nowy Żoliborz. Sprawa jest do ruszenia, tylko musiałby się znaleźć ktoś, kto się tym zajmie. My jako Stowarzyszenie możemy dać do tego wehikuł i wiedzę. Ten ktoś musiałby się zająć pisaniem pism i pilotowaniem sprawy. Póki co nikt taki się nie znalazł. Decyzja wojewody jest tu: http://bit.ly/1EBHAx2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *