Jacek Sasin we wtorek na Żoliborzu Południowym

jacek sasinW najbliższy wtorek, 25 listopada o 18:00, stowarzyszenie Nowy Żoliborz zaprasza Państwa na spotkanie z rywalem Hanny Gronkiewicz-Waltz w drugiej turze wyborów prezydenta Warszawy, posłem Jacek Sasinem z PiS.

Niezależnie od sympatii politycznych warto na spotkanie się wybrać i posłuchać, co kandydat Prawa i Sprawiedliwości ma nam do zaproponowania, zwłaszcza w tak palących tematach jak placówki oświatowe, remonty poprzemysłowych ulic Rydygiera i Przasnyskiej czy miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Będzie też można zadać swoje pytania.

Sondaże nie dają większe szanse Hannie Gronkiewicz-Waltz, niemniej warto pamiętać, że nadal nie ma jasności, kto będzie burmistrzem Żoliborza. Jeśli się okaże, że będzie on z PiS, wówczas złożone przez pana Sasina obietnice staną się dla nas ważnymi punktami odniesienia w rozmowach z zarządem dzielnicy.

Doceniamy także to, że w gorącym, przedwyborczym okresie poseł Sasin zdecydował się odwiedziny właśnie Żoliborza Południowego. Oznacza to, że nasze kolektywne wysiłki zwrócenia uwagi na problemy naszego osiedla przynoszą efekty.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, o godzinie 18:00 w Apartamentach przy Krasińskiego, ul. Przasnyska 11, w pomieszczeniu wielofunkcyjnym na poziomie -2. Wejście przez klatkę C. W razie problemów ochrona na miejscu pomoże znaleźć miejsce.

Serdecznie Państwa Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *